Promocja - Weź na próbę | Ecoventeam

PROMOCJA WEŹ NA PRÓBĘ

Kupuj bez obaw. Testuj i zwróć nawet po 30 dniach

Promocja dla niezdecydowanych

PROMOCJA ! WEŹ NA PRÓBĘ

PROMOCJA ! WEŹ NA PRÓBĘ- Tego w rekuperacji jeszcze nie było -
Możesz zamówić dowolny model Prana Premium+ i zwrócić w terminie do 30 dni bez uzasadnienia !
Ten czas pozwoli Ci zdecydować czy urządzenie spełni Twoje oczekiwania.
Nie przejmuj się śladami użytkowania, wystarczy że urządzenie jest sprawne.
PRANA – gwarancja jakości premium albo zwrot pieniędzy!


Po więcej szczegółów zapraszamy do regulaminu :

Przetestuj rekuperator przez 30 dni

Dla wszystkich osób niezdecydowanych przygotowaliśmy wyjątkową promocję. Zamów dowolny model rekuperatora PRANA Premium+ i przetestuj go dokładnie przez cały miesiąc. Urządzenie możesz zwrócić w terminie nawet do 30 dni, bez żadnego uzasadnienia, a my zwrócimy Ci pieniądze. Tak długi czas pozwoli Ci dokładnie sprawdzić właściwości sprzętu i przekonać się o jego doskonałej funkcjonalności. Nie musisz przejmować się ewentualnymi śladami użytkowania – wystarczy, że rekuperator będzie sprawny.

Pamiętaj :

  • Wyeliminowano konieczność kosztownego serwisowania, a zwłaszcza konserwacji kanałów wentylacyjnych (w systemach rekuperacji rozproszonej nie występują).
  • Zastosowano miedziany wymiennik ciepła. Miedź jest najlepszym antyseptykiem, dlatego zapobiega gromadzeniu bakterii wewnątrz modułu roboczego, odkaża i odświeża powietrze. Miedź posiada wysoki współczynnik przewodności ciepła, nie rdzewieje i nie psuje się.
  • Autonomiczność układu zdecentralizowanego PRANA eliminuje ryzyko awarii systemu centralnej rekuperacji (skutkujące wyeliminowaniem rekuperacji całego obiektu), a co ważniejsze, zmniejsza ryzyko zatruciem dwutlenkiem węgla i zaczadzenia (co może mieć miejsce w przypadku systemów rekuperacji centralnej);
  • Kompaktowe rozmiary. Zauważalne są tylko kraty wentylacyjne, rekuperator pozostaje zamaskowany w ścianie.
  • Łatwość montażu. Specjaliści instalują rekuperator średnio w ciągu 2 godzin, bez uszkodzeń i konieczności remontu całego mieszkania / obiektu.
  • Brak filtrów. Obsługa techniczna i materiały eksploatacyjne nie są wymagane.
  • Prosty system sterowania za pomocą pilota sterowania zdalnego lub aplikacji do smartfona PRANA RC.

Do zalet rekuperatorów należy też energooszczędność. Małe zużycie energii elektrycznej, wynoszące już od 6 Wh, przekłada się na obniżenie rachunków za prąd. Nie musisz więc rezygnować z wyjątkowego komfortu, jaki zapewnia rekuperator, w obawie przed wysokimi kosztami. Urządzenia PRANA zapewniają wysoką efektywność działania oraz niskie koszty użytkowania. Wielofunkcyjność systemu rekuperacji hybrydowej Prana – łatwa adaptacja do wszystkich rodzajów lokali i istniejących kanałów grawitacyjnych. Przystępna cena i dobra relacja jakości do ceny!

  •