PROJEKTOWANIE WENTYLACJI | Ecoventeam

Jesteśmy oficjalnym, wyłącznym dystrybutorem rekuperatorów PRANA w Polsce. Gwarantujemy najwyższą jakość urządzeń oraz konkurencyjne ceny. Nasze modele wyróżniają się najlepszą relacją jakości do ceny, dlatego możemy zapewnić najniższy koszt systemów wentylacyjnych w tej klasie. Na każdy sprzęt udzielamy 2-letniej gwarancji. Służymy też specjalistycznym doradztwem w zakresie wyboru urządzenia najlepiej odpowiadającego konkretnym wymaganiom. Urządzenia cechują się znakomitą skutecznością, która wynosi ok. 93% do 96%. Tak wysoka efektywność jest osiągana dzięki przechodzeniu strumieni powietrza przez system  miedzianego antyseptycznego wymiennika ciepła. Surowiec ten charakteryzuje się bardzo dobrą przewodnością cieplną, a także antyseptycznością na poziomie zbliżonym do srebra. To sprawia, że w rekuperatorze powstaje środowisko, w którym bakterie i wirusy tracą zdolność do rozwoju i życia.

Ścienne rekuperatory charakteryzują się też łatwą i szybką instalacją. Rekuperatory ścienne montuje się w otworze wywierconym w ścianie pod kątem nachylenia do zewnątrz 3 do 5 stopni. Szybki i sprawny montaż bez konieczności prowadzenia kanałów wentylacyjnych przez cały budynek. Oferowane systemy wentylacyjne wyróżniają się ponadto cichą pracą. Seria domowa zapewnia bezszumne działanie w trybie nocnym, co gwarantuje spokojny, niezakłócony sen. Urządzenia wyposażono w proste, intuicyjne systemy sterowania za pomocą aplikacji mobilnej oraz pilota.

Dzięki kompaktowym wymiarom sprzęty nie zajmują wiele miejsca, mogą być więc bez przeszkód montowane również w niewielkich pomieszczeniach i na niedużych powierzchniach. Średnica obudowy modułu operacyjnego wynosi od 160 do 350 mm, w zależności od modelu. Długość jest z kolei regulowana i zależy od grubości ścian. Do zalet rekuperatorów należy też energooszczędność. Małe zużycie energii elektrycznej, wynoszące już od 6 Wh, przekłada się na obniżenie rachunków za prąd. Nie musisz więc rezygnować z wyjątkowego komfortu, jaki zapewnia rekuperator, w obawie przed wysokimi kosztami. Urządzenia PRANA zapewniają wysoką efektywność działania oraz niskie koszty użytkowania.

 

  • PRANA 250 FIT
  • PRANA STOP SMOG
  • DOSTOSOWANIE REKUPERATORA DO PODANEJ GRUBOŚCI ŚCIANY (PONIŻEJ 70CM) P150/P200G/P200C